Galip-Öztürk

Galip Öztürk Samsun Enleri 2015 ödül gecesine mektup gönderdi

Samsun Kent Medya Organizasyonu tarafından düzenlenen “2015 Yılı Samsun’un Enleri” ödülleri sahiplerini buldu. En başarılı iş adamı anketinde Metro Holding Onursal Başkanı Galip Öztürk birinci oldu.

 

Galip Öztürk’ün ödülünü alan Avrasya terminal İşletmeleri A.Ş Yönetim kurulu üyesi Haluk Tan kürsü alarak Galip Öztürk’ün mesajını okudu; “Canımdan Çok sevdiğim kıymetli hemşehrilerim.

 

Bir takım hainlikler ve kumpaslarla beni memleketimden işimden gücümden dahası sevdiklerimden ayrı bırakmış olsalarda, yüreğimin her zaman sizlerle beraber olduğunu bilmenizi istiyor, aradaki mesafelere rağmen sizleri en içten sıcaklığım la kucaklıyor, hepinize sevgi ve selamlarımı yolluyorum.

 

Samsun’un Enleri adlı bir yarışma düzenlediğini, oylamanın bitimine birkaç gün kala öğrendim.

Öncelikle şunu ifade etmek isterim ki; aynı listede adlarımız bulunan listede değerli iş adamlarımızın her birinin Samsun için çok büyük önem taşıdığını yaptıkları yatırımlar ve yarattıkları istihdamla, güzel memleketimizin büyümesine , kalkınmasına öncelik ettiklerini açıkça söylemem gerekir.

Bana göre bu listede yer alan bütün hemşehrilerimin zerrece birbirlerine üstünlükleri yoktur ve olamaz.

Sevincimiz ve kederimiz de ortaktır. Bizim hepimizin Samsunun kalkınması ve büyümesi gibi ortak bir amaca ediyor olması bile bunun açık bir göstergesidir.

Ankete katılan hemşehrilerimizin büyük çoğunluğunun teveccühü ile giren yada girmeyen, Samsunun kalkınması için gayret gösteren dostlarımla ve arkadaşlarımla paylaşıyor olmamdır.

Bir arada bulunamıyor olsakta en yakın zaman da sizlere kavuşmanın hasretiyle, bu gecenin tertibinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, tüm hemşehrilerime en samimi duygularımla saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Sağ olun var olun”

 

6f8f9b7bfc